Przyszłość jest w zasięgu ręki

http://sixfeetfromtheedge.com/tag/wedges/page/2/ http://sixfeetfromtheedge.com/tag/birkenstock/ XXI wiek oferuje nam niezwykle dużą liczbę wynalazków, które wzbogacają i ułatwiają nam życie. Część z tych innowacji jest wykorzystywana na co dzień, a część służy określonym zadaniom. W sporcie wykorzystuje się różnego rodzaju stopery, zegarki liczące kalorie itp. Część wynalazków nie tylko pomaga, ale także chroni jak np. wyciągarki w samochodach terenowych, czy poduszki powietrzne. A czym zachwycił XXI wiek? Co nowego powstało?

order clomid canada http://ww.mcinstitute.org/239ld y37tr-rygxdao62IvcTpw/g7cy8_11534/ Energia bez kabla
W sprzedaży możemy spotkać się z ładowarkami do telefonów/smart fonów bez kabla. Taką bezprzewodową ładowarką może być np. głośnik, który wytwarza pole magnetyczne. Wystarczy obok niego położyć telefon i po kilku godzinach jest naładowany. Pracę nad tym urządzeniem rozpoczęto 2007 w roku, w którym założono Wireless Power Consortium. Po dwóch latach Konsorcjum Energii Bezprzewodowej zaczęło współpracę z fińską firmą produkująca telefony. Co ciekawsze, do spółki dołączyła także firma produkująca meble domowe. Czy czekają nas ładujące stoły i krzesła?

http://ena-musikverlag.de/?p=271 here Technologia 3D bez okularów
Generalnie filmy 3D w kinie to nic nowego. Współcześnie także w telewizji możemy cieszyć się obrazem z głębią. Jednakże większość modeli wymaga użycia specjalnych okularów, które z reguły są niewygodne. Dlatego też już od jakiegoś czasu inżynierowie pracują nad specjalnym ekranem, aby bez okularów można było cieszyć się obrazem w 3D. Taki wynalazek został zaprezentowany na ostatnich, międzynarodowych targach CES, które odbywają się co roku w Las Vegas.

cytotec 100 can u buy cytotec over the counter Latać każdy teraz może
Widzieliście w filmach odrzutowe plecaki? Teraz nad wodą atrakcją stał się taki plecak na wodę. Niemiecka firma, po 9 latach badań i prób zbudowało odrzutowiec z silnikiem, który tak jak w filmie, zakłada się na plecy. Napędzany jest przez wodę, a jego siła potrafi znieść człowieka na wysokość 8,5m.

http://sixfeetfromtheedge.com/tag/birkenstock/ generic clomid serophene Mgła, która ochroni Cię przed kulą
Idealnym rozwiązaniem dla policjantów, żołnierzy i detektywów jest aero-żel chroniący przed kulami i bombami. Wizualnie przypomina zmrożoną mgłę i doskonale sprawdzi się jako materiał chroniący dom przed bombardowaniem i kulami, zwłaszcza w niebezpiecznych dzielnicach. Wytrzymuje wybuch kilograma dynamitu i temperaturę ponad 1300 stopni Celsjusza. Co ciekawe materiał ten składa się praktycznie w całości z gazu. Zapewnia 40-krotnie lepszą izolację niż jakiekolwiek inne znane włókna szklane.

Wspomniane wynalazki to raptem początek góry lodowej. Co chwile w biurze patentowym rejestrowane są mniejsze bądź większe cudeńka. I nie ma znaczenia czy będą to wyciągarki, samonapełniające się filiżanki, czy bezprzewodowa ładowarka. Każdy z tych wynalazków powstał po to, by człowiekowi ułatwić życie.

Related Posts

About The Author

Add Comment